KONKURS NA NAJCIEKAWSZY PROJEKT KOSZULKI

Ogłaszamy konkurs na najciekawszy projekt nadruku na koszulkę dla tegorocznej edycji Konferencji Projektów Zespołowych 🙂 Masz ciekawy pomysł i chciałbyś go zobaczyć na własnej koszulce? Spróbuj! Na zwycięzcę czeka opaska Xiaomi Mi Band 2, komplet dwóch koszulek z własnym logo oraz gadżety konferencyjne.

Zgłoszenia można nadsyłać do 26.05.2018 na adres kpz@iiar.pwr.wroc.pl, a zwycięzca zostanie wyłoniony na drodze głosowania. Szczegółowe informacje i wymagania dotyczące logo znajdują się w regulaminie.

Sponsor GOLD

 

Firma Fanuc wyraziła dziś chęć pomocy w organizacji naszej inicjatywy i zostanie Sponsorem GOLD tegorocznej Konferencji.

Serdecznie dziękujemy!

Firmy odpowiedziały gromkim echem

Opublikowaliśmy pełną listę tematów zgłoszonych w tym roku przez Firmy. Można sobie powybierać jest z czego, jest ponad 90 tematów z różnych dziedzin, każdy pewnie znajdzie coś interesującego. Już teraz warto zajrzeć i przeglądać, bo jednak obowiązuje zasada kto pierwszy ten „lepszy”. Ogólne zasady wyboru tematu przez grupy studenckie opisaliśmy w FAQ.

Prawdopodobnie warto samemu zagadnąć prowadzącego kurs Projekt Zespołowy na temat interesującego Was tematu, jeszcze przed zapisami na kurs.

Miłej lektury, czekamy na Wasze zgłoszenia
Organizatorzy KPZ.

Witaj, świecie!

Rozpoczynamy przygotowania do Konferencji i już teraz zachęcamy wrocławskie i dolnośląskie przedsiębiorstwa do zaangażowanie się w projekty zespołowe i aktywny udział w Konferencji.